• منتديات شباب الرافدين .. تجمع عراقي يقدم محتوى مميز لجميع طلبة وشباب العراق .. لذا ندعوكم للانضمام الى اسرتنا والمشاركة والدعم وتبادل الافكار والرؤى والمعلومات. فأهلاَ وسهلاَ بكم.

كلمات قصيدة انت الأمل _ الشيخ حسين الأكرف .,2022

غزل

مراقبة عام شباب الرافدين
2021-10-11
45,876
مختبئه خلف الغيمات
جوهرة
დ94,348
https://shababalrafedain.net/up/uploads/163689598781231.gif

- كلمات العمل -ا
نت ثم انت ثم انت اول تویی و سپس تویی و سپس تو -و نحن من!؟ و ما کیستیم در برابر تو!؟ -انت ثم انت ثم انت اول تویی و سپس تویی و سپس تو -و نحن من!؟ و ما کیستیم در برابر تو !؟ -یا منقذ العالم ای نجاة دهندهٔ تمام جهان -یالمنتظر ای منتظر -و یالمنتظر طال الصبر و الهم ای منتظر، صبر و غم‌هایمان لبریز شده -شکم بشر قبل الأجل و چقدر کسانی بودند که قبل از رسیدن أجلشان -مات بزعل، از این دنیا رفتند و دلخور بودند -گال العجل تو را می‌خواندن -انت الأمل، تعلم تو را أمید خود می‌دانستن، و تو بر این أمر آگاهی -ها یا ابن حامي الحمه،ابن السما، و المرحمه ای پسر شاه مردان، فرزند آسمان و رحمت -هالدنیا ما ترحم این دنیا به ما رحم نمی‌کند -نحن ، این نحن ؟ این نحن ؟ دون أنت ما! ما بدون تو کجا خواهیم بود ؟ -صبرا ، کان امرا صبر، أمری‌ست از سوی پروردگار، -کان اجرا لیس عذرا و پاداش است و نه مجازات -أنت أنت تو خود همان پاداش پرورگاری -ألا یا ایها العالم ای أهل عالم -الأمل قادم أمید در راه است -الحب سیقضی علی کل الکراهیه و عشق تمام نفرت‌ها را از بین خواهد برد -الفرح سینتشر علی وجوه کل البشر شادی بر لَب‌های تمام مردم جهان نقش خواهد بست -دقوا علی باب الفرج بالدعاء درهای گشودگی و فرج را با دعا بکوبید -المهدي لیس ببعید حضرت مهدی از ما دور نیست {صوت الممثلین -اهووو هم هذا ،روح طرده روح ای بابا باز اینه،برو دورش کن برو -صار استاذ چشم اقا، باشه -یله یله حرک روح یالا یالا بجنب ، برو -ای و اخیرا تحقق البالي ارهه اخرش شد اون چیزی که می‌خواستم -وصار البیت بیتی -و خونه‌ام شد مال خودم -لیش یمه؟ چرا پسرم؟ -یامن تعبت ، یا من ربیت، های جزاتها؟ همهٔ زحمت‌های تربیت کردنتون، این شد نتیجه اش؟ -یا صاحب الزمان } -یا مهدی اضهر لنا و روحنا الثمن یا مهدی یا مهدی بر ما ظهور کن، و جانمان فدای تو یا مهدی -یا مهدی ارحم بنا و اقطع الزمن یا مهدی بر ما رحم کن، و زمان را قطع کن و ظهور کن یا مهدی -یا مهدی شعبك نحن ایها الوطن یا مهدی یا مهدی ما ملت تو هستیم، ای وطن ما، یا مهدی -یا مهدی لعمرک سنملئ المدی یا مهدی برای حظورت جاده‌ها را طی می‌کنیم، یا مهدی -یا مهدی لفجرک سیرتوی الندی یا مهدی در سحرگاه ظهورت شبنم نیز سیراب می‌شود یا مهدی -یا مهدی اظهر لنا یا فارس الهدی یا مهدی بر ما ظهور کن ای دلاور هدایت -یا بقیة الله ای بقیة الله -عجل یا مولای در ظهورت تسریع بفرما مولای من -یا رحمة الله عجل یا مولای ای رحمت خدا، در ظهورت تسریع بفرما -یا نصرة الله عجل یا مولای ای یاور خدا، در ظهورت تسریع بفرما مولای من

https://shababalrafedain.net/up/uploads/163689598821182.gif

القائمة الجانبية للموقع
خرّيج وتبحث عن عمل؟
تعيينات العراق
هل أنت من عشاق السفر حول العالم؟
إكتشف أجمل الأماكن
هل أنت من عشاق التكنولوجيا؟
جديد التكنولوجيا
عودة
أعلى أسفل